Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ралф Рангник заяви, че третият гол на Манчестър Сити в градското дерби е "убил" "червените дяволи". "Гражданите" разбиха един от големите си конкуренти с 4:1 на "Етихад"

"Имахме добро първо полувреме, но е трудно, когато допуснеш ранен гол. Върнахме се в мача по брилянтен начин и имахме шансове на контраатаки. Тогава ги оставихме да отбележат лесно и след третия им гол през второто полувреме, стана много трудна за нас, защото се изправихме срещу един от най-добрите отбори в света. Ако продължиш да гониш топката, вероятно ще получиш четвърти, пети, дори шести гол... Допуснахме четвъртия в последната минута на мача. Беше труден ден, който показва, че трябва да направим някои стъпки до нивото на Сити. Бе очевидно, че ще трябва да тичаме много, за да имаме шанс за победа. Третият гол ни уби", каза германецът.